Сменить язык: Русский  Українська

Семейный фотограф Киев, Бровары. Свадебная, семейная и детская фотосъемка в Броварах, фотосессия и LoveStory


Ваш детский и семейный фотограф в Киеве.

семейный детский фотограф фотосъемка детей

Весільний фотограф


Старі фотографії зберігають пам'ять про найсвітліші миті нашого життя… Фотографія – це слід життя на шматочку паперу. (с)
Щасливий шлюб – такий шлюб, в якому чоловік розуміє кожне слово, не сказане дружиною… (с)

Є любов, яка вільно плаває по небу. Така любов зігріває душу. А є любов, яка розчиняється в щоденних справах. Така любов вносить тепло в сім’ю. (с)

Я фотографую тих, в кому живе любов…

Наближається дата весілля? Дуже хочеться, щоб в цей день ніщо не затьмарювало щастя, а спогади приносили радість все подальше життя?

Щоб зробити знімки незабутніми, потрібна свіжа і оригінальна ідея, а також гідне її втілення. Я можу стати Вашою феєю-хрещеною і допомогти Вам у цьому! (Бронювати зйомку бажано заздалегідь. Найменше, за два – три дні до бажаної дати! Щоб це зробити, бажано написати мені особисто або зателефонувати за номерами, що вказані в контактах).

Окрім традиційної зйомки в РАГСі і фотопрогулянки, я пропоную в день весілля, а краще наступного дня, казкову сесію за сценарієм, який буде написаний саме для Вас. Ви отримаєте не просто фото зі свята, але і унікальну фото-історію Вашого кохання. Ви зможете здивувати всіх знайомих і рідню унікальними світлинами вигаданої історії. Будьте оригінальними, проявіть свою фантазію! А я залюбки втілю Вашу казку в життя!

Єдине, зйомка буде проведена до ресторану, адже у нас багато фотографів, які люблять репортажку, а кожен має робити свою справу. Проте постановку-історію і РАГС я Вам гарантую!

Я пропоную послуги:
  • Фотозйомка love story (історії кохання)
  • Перед весільна фотозйомка
  • Студійна love story
  • Весільна фотопрогулянка
  • Казкова фотосесія за сценарієм (фотоказка)

Пакети та сертифікати:
(Будь-який пакет можна змінити, з кількістю фото включно, а також додавши в нього додаткові послуги. Також можна придбати подарунковий сертифікат на будь-який з пакетів.)
  • «Ексклюзив»
  • «Весільний»


Важливо: фотограф залишає за собою право на використання фотографій в своєму портфоліо, блозі, на сайті. Якщо Ви хочете забезпечити приватність – вартість зйомки зросте на 50%

Наши друзья Интернет-магазин детской одежды и товаров «Ляля-маркет» Оборудование для плазменной резки, плазменная резка
© 2013 photodetki.com — Фотосъемка детей, детская фотосъемка в Киеве, портретное фото, семейный фотограф в Броварах
photodetki.com❤ Семейный фотограф ❤ › Семейный фотограф Киев и Бровары – фотограф на свадьбу, портретная фотосъемка.
Карта сайта
Cайт создано zsayti.com в 2013 году.