Сменить язык: Русский  Українська

Семейный фотограф Киев, Бровары. Свадебная, семейная и детская фотосъемка в Броварах, фотосессия и LoveStory


Ваш детский и семейный фотограф в Киеве.

семейный детский фотограф фотосъемка детей

Студійна фотозйомка.


Великий фотограф – той, хто може повністю виразити те, що він відчуває до того, що він фотографує (с) Ansel Adams.

Індивідуальна зйомка, 1-2, але не більше трьох, образів(за бажанням клієнта). Стандартно – 1-2 години. Студія чи пленер – на Ваш вибір. Також можливо оформити результат фотосесії в красиву фотокнигу різних форматів з кількістю розворотів від 10 до 40.

Процес зйомки:

Бронювати зйомку бажано заздалегідь. Найменше, за два – три дні до бажаної дати! Щоб це зробити, бажано написати мені особисто або зателефонувати за номерами, що вказані в контактах.

Спочатку обговорюємо місце зйомки. Якщо вона постановочна – обговорюємо деталі. Одяг, аксесуари, потребу візажиста, перукаря, стиліста (оплачується окремо). Я активно допомагатиму порадами як краще підготуватись, в чому краще фотографуватись. Під час зйомки я допомагаю з позами і повністю контролюю Вас. А тому Вам ні про що не варто хвилюватись.

В запланований день і час ми зустрічаємось і фотографуємось. Бажано не запізнюватись, оскільки час працює на Вас. Повна оплата в день зйомки. Для постійних клієнтів можлива оплата частинами. Половина в день зйомки, половина по факту отримання роботи. Якщо плануєте зйомку за межами Києва-Броварів – транспорт з Вас.

Важливо: фотограф залишає за собою право на використання фотографій в своєму портфоліо, блозі, на сайті. Якщо Ви хочете забезпечити приватність – вартість зйомки зросте на 50%

Я пропоную послуги:Пакети та сертифікати:
  • Комфортний
  • Стандарт
  • Ексклюзив


Будь-який пакет можна змінити, з кількістю фото включно, а також додавши в нього додаткові послуги (звичайно від цього може змінитись вартість послуг фотографа). Також можна придбати подарунковий сертифікат на будь-який з пакетів.

Наши друзья Интернет-магазин детской одежды и товаров «Ляля-маркет» Оборудование для плазменной резки, плазменная резка
© 2013 photodetki.com — Фотосъемка детей, детская фотосъемка в Киеве, портретное фото, семейный фотограф в Броварах
photodetki.com❤ Семейный фотограф ❤ › Семейный фотограф Киев и Бровары – фотограф на свадьбу, портретная фотосъемка.
Карта сайта
Cайт создано zsayti.com в 2013 году.