Сменить язык: Русский  Українська

Семейный фотограф Киев, Бровары. Свадебная, семейная и детская фотосъемка в Броварах, фотосессия и LoveStory


Ваш детский и семейный фотограф в Киеве.

семейный детский фотограф фотосъемка детей

Дитяча зйомка.


Люди, поряд з якими ти гостріше відчуваєш себе, тому що це «своє» ти бачиш крізь них. В будь-якому стані і в буд-якому місці світу ти відчуваєш ниточку, яка, ні, не зв’язує вас, ви самі її міцно тримаєте. Люди, з якими ти йдеш паралельно і боїшся аби ця невидима, невагома, але така цінна для вас обох ниточка не порвалася. Як не відстати, не забігти вперед, небезпечно натягуючи її. Все життя проходить з цим відчуттям і ти розумієш: відчуваючи це, ти максимально наближаєшся до того, що і називають щастям… (с) Madam Marie

Насамперед я сімейний і дитячий фотограф, з величезною кількістю ідей і величезним бажанням знімати Вас, Ваших діточок і просто діток!!!
Люблю дітей за їх щирість, натуральність, непідробність емоцій!! Відчувати, що малюк мені довіряє, бачити його посмішку, чути його сміх – от коли отримуєш справжнє задоволення від професії!

З великим задоволенням стану Вашим сімейним фотографом! Адже немає нічого кращого, ніж старі фото з дорогими серцю людьми!

Особливо помітна плинність часу на фотографіях дітей… На одній малюк, загорнутий в величезну ковдру під час виписки з пологового. Замріяно посміхаєшся, згадуєш, яким був незграбним, коли вчився сидіти, робити перші кроки…
Перше свято в дитсадку… перший клас… Не за грами випускний, універ, весілля!!!

І ось вже маленькі копії твого щастя гортають альбом: «Бабусю (дідуню), ой який тут тато смішний!» Або «Яка ж тут мама маленька!»

Я зберігаю пам'ять про Вашу любов…

Зазвичай мені дуже щастить з учасниками фотосесії. Вони завжди з розумінням ставляться до моїх потреб і раді бачити свою прекрасну родину і діток у портфоліо. Завдяки цьому Ви можете побачити мої роботи і зрозуміти, щ я саме той фотограф, який потрібен Вам!

Я пропоную послуги:
  • Фотозйомка новонароджених
  • Фотозйомка дітей
  • Фотозйомка хрестин (фотографую лише індивідуальні хрестини)
  • Дитяче портфоліо
  • Фотозйомка вагітних
  • Сімейна фотозйомка


Важливо: фотограф залишає за собою право на використання фотографій в своєму портфоліо, блозі, на сайті. Якщо Ви хочете забезпечити приватність – вартість зйомки зросте на 50%

❤❤❤


Наши друзья Интернет-магазин детской одежды и товаров «Ляля-маркет» Оборудование для плазменной резки, плазменная резка
© 2013 photodetki.com — Фотосъемка детей, детская фотосъемка в Киеве, портретное фото, семейный фотограф в Броварах
photodetki.com❤ Семейный фотограф ❤ › Семейный фотограф Киев и Бровары – фотограф на свадьбу, портретная фотосъемка.
Карта сайта
Cайт создано zsayti.com в 2013 году.