Змінити мову: Українська  Русский

Семейный фотограф Киев, Бровары. Свадебная, семейная и детская фотосъемка в Броварах, фотосессия и LoveStory


Ваш детский и семейный фотограф в Киеве.

сімейныий дитячий фотограф фотозйомка дітей

Про мене.

 
Мені завжди подобалось фотографувати. Адже фотографія простий спосіб продовжити, зупинити час! Вона зберігає найкращі моменти нашого життя в нашій пам’яті. На фотографіях з нами назавжди лишаються люди, які з різних причин знаходяться далеко від нас… А подивишся на фото – вони поряд, і на душі тепліше!
 
Чому саме діти і сім’я? Тому, що на дитячих обличчях найчистіші, найчесніші і найцінніші емоції. Діти не вміють лукавити. Якщо весело – сміються, сумно – плачуть… Їх почуття щирі, а тому – найцікавіші!
 
Ну а сім’я – це затишок, вогнище, опора… Надійний тил, якщо хочете. Хай не оригінально звучить, але немає нічого красивішого, ніж щаслива сім’я, ніжнішого, ніж пара в очікуванні дитинки, прекраснішого, ніж посмішка малюка!
 
«Доторкнутися до дива сімейного життя… зрозуміти, що малюк тобі довіряє, побачити через об’єктив ніжність батька… Заради цього варто бути фотографом» (с)
 
Безумовно, цікаво фотографувати природу, предмети, тварин… Звісно, я займаюся і предметною, пейзажною та іншими різновидами зйомки…
 
Але перевагу надаю фотографуванню людей. Мені подобається рекламна, художня зйомка и фотографування сімейних свят. Дуже приємно відчувати, що хоч на деякий час, я стаю частиною чиєїсь історії, навіть причетна до її створення.
 
Чому так важливо замовити послуги професійного фотографа? Здавалося б, у всіх є фотоапарат. Ну, якщо й немає, його можна купити, позичити, вкрасти врешті решт (тут потрібно засміятись).
 
Поясню те, що ще недавно мені самій було не зовсім зрозуміло. Фотографія займає важливе місце в житті людей! Саме тому дуже важливо вміти передати емоції на фото. Тож, коли збираєтесь увіковічнити важливі миттєвості Вашого життя – доручіть це фотографу – професіоналу. Адже лише він зможе передати всю щирість і важливість моменту!
 
І буде це весілля, заручини, сімейне свято, народження малюка – це буде хвилювати ваші серця не один десяток років.
 
Зекономивши, Ви не отримаєте того надзвичайного відчуття магії, котре матимете, відкриваючи альбом з яскравими, якісними професійними фотографіями!!
 
В кожну Вашу фотографію, я намагаюся вкласти частинку своєї і Вашої душі!! Нам намагаюсь передати енергетику, яка йде лише від Вас! Ось чому так важливо це правильно зафіксувати! Лише професійному фотографу це під силу! Все моє вміння буде вкладене у Ваші фото!!

❤❤❤


Останні дні літа.

Останній місяць літа. Як швидко плине час…

Хто ще не встиг замовити собі літні світлини – поспішіть! Оскільки, вільних дат майже не лишилось, є бронь на вересень і жовтень.  
 

Последние дни лета.

 "Багато чи нічого" або "Всього потрошку". Як Вам більше сподобається! :)

Декілька порад і відповідей на важливі питання про дитячі сімейні свята.

«Много или ничего» или «Сборная солянка». Как Вам больше понравиться! :)

 Назад Вперед

Наши друзі Інтернет-магазин дитячого одягу та товарів «Ляля-маркет» Обладнання для для плазменної різки, плазменна різка
© 2013 photodetki.com — Фото дітей, дитяча фотозйомка в Києві, портретне фото, сімейний фотограф в Броварах
photodetki.com❤ Сімейний фотограф ❤ › Сімейный фотограф Київ и Бровари – фотограф на весілля, портретна фотозйомка. Лавсторі. Фотограф Ярослава Атаманенко
карта сайта